מדרסים בתל אביב – כדי לשפר את איכות החיים

ליקויים במבנה כף הרגל עלולים לגרום לכאבים חזקים, לפציעות לחבלות גופניות בעת פעילות ספורטיבית כמו ריצה או הליכה מהירה ועוד. אם אתם סובלים מכאבים בגב, בכפות הרגליים או באזור האגן, כדאי לכם לפנות אל וינברג אורתופדיה. צוות המומחים בוינברג אורתופדיה יתאים לכם מדרסים המותאמים באופן אישי למבנה האנטומי של כף הרגל שלכם. חשוב להדגיש כי אין תחליף למדרס בהתאמה אישית ורק מדרס המותאם באופן אישי לכל מטופל יעניק מענה לבעיה שממנה אתם סובלים.

20230824 143455 edit

מדרסים בתל אביב – הכול על אודות התפקיד של המדרס

תפקיד המדרס הוא להתאים בין המבנה הייחודי של כף הרגל לבין הנעליים. כמו שאין שתי טביעות אצבעות זהות, כך אין שתי כפות רגליים זהות, לכל בן אדם יש מבנה ייחודי של כף הרגל. בתעשיית הנעליים, לעומת זאת, כל הנעליים יוצאות מפס ייצור אחיד והן כולן דומות אחת לשנייה. המיתוס כי כף הרגל מתאימה את עצמה למבנה הנעל זה שקר שאנו מספרים לעצמנו. רק מדרס המותאם באופן אישי למבנה כף הרגל יקל על ההליכה, על היציבות וימנע בעיות פתולוגיות רבות בכף הרגל.

כאשר המטופל סובל מבעיה פתולוגית מסוימת, בוינברג אורטופדיה מתאימים את המדרס לכף הרגל ולבעיה שממנה הוא סובל. רק מדרס המותאם באופן אישי למבנה כף הרגל ולבעיה הפתולוגית הספציפית, יצליח להקל על הבעיה ואולי אף לפתור אותה.

בכל גיל כף הרגל משתנה והשינויים קורים לאורך כל החיים. כאשר כף הרגל לא מונחת במנח תקין זה עלול לגרום לכאבי גב, לבעיות בקרסוליים, באגן ובמקרים חמורים גם לכאבים בצוואר ובראש.  גם אם רכשתם מדרס המותאם באופן אישי, לאחר תקופה חשוב להגיע שוב אל המכון ולבדוק האם חלו שינויים בכף הרגל, שינויים המצריכים הזמנת מדרס חדש שיעניק את התמיכה הנכונה בכל מצב.

רוב האנשים מגיעים אל המכונים העוסקים בייצור מדרסים כאשר יש להם בעיות וכאבים, אך זו טעות. חשוב שתהיה לנו מודעות לבריאות הגוף ולתחזוקתו. מדרסים לא מיועדים רק למצב של מחלות ובעיות פתלוגיות בכף הרגל, המדרסים לא רק פותרים בעיות, הם גם מונעים אותם והם משפרים את איכות החיים גם לאנשים בריאים. כל מפרק שמוטל עליו עומס עלול לקרוס ולגרום לכאבים, מדרס איכותי ימנע את תהליך הקריסה או לפחות יאט אותו מאוד.

מדרסים הבנויים בהתאמה אישית מתאימים לכל נעל, לנעליים ספורטיביות, לנעליים אלגנטיות וגם לנעלי עקב. הליכה עם מדרסים היא סוג של רפואה מונעת המביאה לאיכות חיים גבוהה.