מדרסים בהתאמה אישית

"כל איש ואיש הוא אפיפיור קטן בוותיקן חייו" כתב  המשורר (אברהם חלפי) באחד משיריו היפים. לכל אדם מאפיינים אישיים ייחודיים, חד פעמיים. לטוב ולרע, לחיוב ולשלילה.  השוני הבלתי נמנע בכל המדדים מחייב התאמה מדויקת של המענה לבעיה האישית המחייבת את מציאתו.

מדרסים בהתאמה אישית עשויים להיות פתרון טוב ויעיל למי שנזקקים להם לצורך חיזוק יציבתם. הנזק העלול להיגרם מאי-שימוש במדרס עלול להשפיע על מה שמכונה "השרשרת הקינימטית" הכוללת  את הברך, הירך, האגן ועמוד השדרה. די  בחולשתה  של חוליה אחת כדי לפגום בחוזקה של כל השרשרת.

מדרסים בהתאמה אישית נקבעים לאחר בדיקה ואבחון מדויקים שמשקפים את התמונה האנטומית המלאה והמדויקת של כף הרגל ועל פיה, בשקלול מרכיבים שונים כגון קשיחות כף הרגל או גמישותה, משקל האדן, גילו וסוג הפעילות שהוא מרבה לבצע (קל וחומר ספורטאים, אשר סוג המדרס נקבע על פי מאפייני הענף שבו הם עוסקים), נקבע סוג המדרס.

חשוב לציין, כי כיום מוצעים מדרסים מחומרים כגון קרבון וגרפית, הנחשבים למתקדמים ואיכותיים במיוחד. על אף משקלם הנמוך הם עמידים בפני עומסים חזקים ועשויים להישמר במתאר היסודי שלהם במשך זמן רב גם בשימוש ממושך בהם.

המשיכו לקרוא על מדרסים בהתאמה אישית

Depositphotos 152106898 S