מדרסים מקצועיים לילדים ישפרו את איכות חייהם ויסייעו במניעת בעיות אורטופדיות העלולות להתפתח בעתיד עקב מנח (תנוחה) כף רגל וקרסול שאינם נכונים.
מדרסים לילדים הינם אחד הכלים החשובים ביותר עבור יציבה תקינה, יציבה שאינה תקינה עלולה לגרום עם גידולו של הילד ליציבה לא טובה כנער וכמבוגר.
מדרסים יכולים לשנות מנח כף הרגל וקרסול. וזאת במקרים של כף רגל שטוחה ושל קריסת קרסול, יכולים לשפר את איכות חייו ונוחותו, למנוע עייפות בעת הליכה ממושכת.
ילדים שהולכים על קצות האצבעות אפשר לשנות את צורת הדריכה שלהם.

מדרסים לילדים- הטוב ביותר לאהובינו

כבר בגיל מוקדם חשוב שנהיה מודעים לנושא היציבה של ילדנו. ילדים שיציבתם אינה נכונה עוד מראשית חייהם, יסבלו מיציבה שאינה נכונה גם בהמשך. הורים רבים בוחרים להשתמש במדרסים לילדיהם על מנת להקנות לילד הרגלי יציבה נכונים ובכך למנוע בעיות עתידיות. השימוש במדרסים מומלץ החל מגיל 6. כף רגלו של הילד בגיל זה עדיין רכה וגמישה ובשל כך היא ניתנת לעיצוב או תיקון ביתר קלות.

מדרסים לילדים

 

בחירת מכון לייצור מדרסי ילדים

העובדה שכפות רגליהם של ילדינו עדיין רכות, גמישות ולא עוצבו באופן סופי, היא יתרון מחד ומסוכן מאידך. כאשר שבוחרים מדרסים אורטופדיים, חשוב לזכור שהילד עדיין בשלבי גדילה, העצמות והמפרקים עדיין רכים ולא הגיעט למצב התפתחותם הסופי. רצוי ואף נחוץ לפנות למכון מקצועי, בעל ניסיון רב והתמחות בהכנת מדרסים לילדים, המעסיק את אנשי המקצוע המנוסים ביותר והמקצועיים ביותר, כדי להבטיח את בריאות כף הרגל של הילד ומניעת נזק עתידי. מדרסים שלא יתאימו לכף רגלו עלולים להסב לו נזק ביציבה ובגדילה.
לצערנו, כיום קיימים בשוק מתחזים רבים המציגים עצמם כאנשי מקצוע בקיאים בתחום המדרסים. אותם אנשים מנצלים את הלקוחות התמימים שאינם מבינים דבר בתחום המדרסים ומפתים אותם במחירים נוחים. ולכן זיכרו היטב- כאשר מדובר בבריאות כפות הרגליים ומכאן גם בבריאות מבנה העצמות של הגוף, ובהשלכות עתידיות על גופכם וגופם של היקרים לכם, אל תתנו לשיקולים השגויים להאיר את עיניכם, חובה לפנות למכון מוכר, רצוי כזה שקיבלתם עליו המלצות מאחרים ובדקתם את הביקורות עליו ואת בעלי המקצוע העובדים בו.

מדרסים או נעל אורטופדית?

מדרסים כידוע נכנסים לכל סוגי הנעליים ללא יצירת הגבלה לנעילת נעל מסוימת, בעוד שנעל אורטופדית היא מוצר שנמכר כזוג בודד, אותו נצטרך לנעול בכל יום לכל מקום, אחרת לא באמת נהנה מיתרונותיה של הנעל, רכישת מספר נעליים אורטופדיות הינו טרם שטרם הונגש לכלל האוכלוסייה בשל מחירן היקר יחסית. מדרסים למבוגרים ולילדים מעוצבים ונמדדים בהתאמה אישית ומדויקת לכל אחד ואחת, על פי מבנה כף הרגל, צורת הדריכה, נקודות הלחץ וכו'.. נעליים אורטופדיות מעוצבות כתבנית כללית אחת שתשמש כל לקוח במידה הנכונה שירצה לרכוש אותן, דבר היוצר התאמה סבירה אך לא מדוייקת- בדיוק כשל מדרסי מדף.

לעיתים הנזק שעלול להיגרם תוך ניסיון לטפל בבעיה הקיימת באמצעים שגויים הינו עצום, אל לנו לקחת סיכון מיותר זה. בבחירת נעל אורטופדית כמו בהתאמת מדרסים, מומלץ לפנות למכון מתמחה ובעל שם, ותק וניסיון חדשני בתחום וכך להבטיח את בריאות ואיכות חיינו.