הרבה מאוד כאבים, חוליים ומיחושים יכולים ליפול עלינו יש מאין, ביניהם גם כאבי רגליים שהם מגבילים, מציקים ומאוד כואבים ולא נעימים. בניגוד למחלות ופציעות רבות אחרות, את אותם כאבי רגליים אפשר למנוע ביעילות, או, לכל הפחות, לצמצם את הופעתם באמצעות מספר כללים פשוטים להתנהגות ולהתנהלות נכונות בכל הקשור לצורת הליכה, ליציבה ולסוג נעליים שמתאים לנו לנעול לכל מטרה ולכל סוג מאמץ. כאבי רגליים הם כאבים מגבילים, כאבים היכולים למנוע שגרת חיים נורמטיבית ולפגוע באיכותם וברמתם ואם אפשר לצמצם או למנוע את היווצרותם, הרי שמדובר על מטרה ראויה למאמר, הלא כן?

וינברג מכון אורטופדי הינו מכון המתמחה בפתרון בעיות רגליים ובהענקת סעדים ופתרונות לכל סוגי תחלואי כף הרגל והגפיים התחתונות, ומר יעקב וינברג, האיש העומד מאחורי המכון, אומר כי ההנאה הגדולה ביותר שלו, מיום היכנסו לתחום והתמחותו בתחום פתרון בעיות רגליים, היא הבעת התודה וההקלה של הלקוחות והאנשים הבאים לקבל ייעוץ, עזרה, סעד והמלצות ממנו ומאנשיו. חלק משמעותי מהתהליך ומהשלבים לקראת פתרון בעיות אורטופדיות הוא ליווי אישי וצמוד של אותו מומחה, אותו איש מקצוע, מנקודת ההתחלה ועד לרגע שבו הבעיה מצטמצמת כלא הייתה או נפתרת במלואה, וגם לאחר מכן, המשך שמירה על קשר, בדיקת מצב ודאגה קבועה למניעת הישנותה של הבעיה שהטרידה, הציקה, הכאיבה והגבילה.

מכון וינברג אורטופדיה לפתרון כאבי רגליים מציע בדיקה מקצועית וייעוץ ראשוני ללא תשלום וללא התחייבות ואת המדרסים המתקדמים והאיכותיים ביותר למי שיזדקק להם וירצה אותם, במלוא האחריות והמוניטין המקצועי. אל תסבלו מכאבי רגליים וממוגבלות בתנועה, בואו למכון וינברג אורטופדיה ותחזרו לצעוד בתלם.