כל מה שאתם צריכים לדעת על מדרסי הגבהה

מדרסי הגבהה, רקע כללי

מדרסי הגבהה, כשמם כן הם, מדרסים הנועדו להוסיף גובה למשתמש. מדרסי הגבהה הם מדרסים הנכנסים אל תוך הנעל כאשר החלק האחורי שלהם מוגבה בכמה סנטימטרים. החלק המוגבה של המדרס נותן למשתמש מראה גבוה יותר, ומעלה את הביטחון העצמי. נשים רבות נוהגות לנעול נעלי עקב על מנת להוסיף לעצמן גובה, נעלי עקב אינן נוחות להליכה, ומעטות הנשים שיודעות ללכת הליכה יציבה על עקבים גבוהים במיוחד. מדרסי גובה, מתלבשים בקלות על הנעל, הם עשויים מכריות אוויר אשר מקלים מאוד על ההליכה, ומאפשרים נוחות מירבית בתנועה. מדרסי הגבהה יוצרים מן עקב פנימי בתוך הנעל ובכך מסווים את השימוש בעזרים למטרות הגבהה.

מדרסי הגבהה, הסוגים השונים

מאחר וקיימים סוגים שונים של נעליים, קיימים גם סוגים שונים של מדרסי הגבהה, כך שניתן להתאימם לכל סוגי הנעליים. סוג המדרסים הראשון הוא מדרסים בגובה 5 ס"מ. המדרס מורכב משני חלקים בני 3.5 ו- 1.5 ס"מ, כך שניתן לשחק עם אלמנט הגובה. הסוג השני הוא מדרסים בגובה 3 ס"מ, אשר אינם מורכבים מיחידה אחת, אלא חצויים. מדרסים אלו מיועדים להתאים לנעלי יום יום שטוחות, אשר לא ניתן להכניס בהן מדרסים גבוהים במיוחד. הסוג השלישי של המדרסים הם מדרסים בגובה 2 ס"מ, אשר בנויות כמו מדרסי ה- 3 ס"מ, ומתאימות לכל נעל.

מדרסי הגבהה, למה זה טוב?

מדוע כדאי להשתמש במדרסי הגבהה אתם שואלים? הסיבה העיקרית היא המחיר. קיימות שיטות שונות המתימרות לבצע הגבהה, החל מהורמונים דרך תרגילי התעמלות וכלה בניתוחים. מדרסי הגבהה מהווים את הפיתרון הכי קל, נוח וזול עבור אלו המבקשים לגבוה בכמה סנטימטרים מבלי להסתבך עם חומרים כימיים וניתוחים. מדרסי הגבהה מתאימים לכל נעל שתבחרו לנעול, ומתאימים לנשים וגברים כאחד. הם מאפשרים לכם להשתמש בעזרי הגבהה מבלי לחשוף זאת לכולם, ולעשות זאת בנוחות מקסימלית. מדרסי הגבהה יגרמו לכל אלו שרגישים בנושא הגובה להעלות את הדימוי העצמי ולשפר את התדמית החברתית שלהם בצורה הטובה ביותר.

באדיבות מכון וינברג אורטופדיה – מדרסים